Харківська область об'єднані громади

Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ
1 Мереф'янська міська територіальна громада
Харківський район місто Мерефа
смт Утківка
село Верхня Озеряна
село Кринички
село Лелюки
село Нижня Озеряна
селище Селекційне
6325110700
2 Великобурлуцька селищна територіальна громада
Великобурлуцький район смт Великий Бурлук
село Балка
село Буряківка
село Гнилиця Перша
село Голубівка
село Горяне
село Жуків Яр
село Заміст
село Лебедівка
село Манцівка
село Михайлівка
село Новоселівка
село Плоске
село Юр'ївка
село Яєчне
селище Канівцеве
селище Литвинівка
6321455100
3 Зачепилівська селищна територіальна громада
Зачепилівський район смт Зачепилівка
село Абазівка
село Бердянка
село Вишневе
село Забарине
село Займанка
село Кочетівка
село Леб'яже
село Лиманівка
село Миколаївка
село Нагірне
село Олександрівка
село Перемога
село Першотравневе
село Семенівка
село Скалонівка
село Сомівка
село Травневе
6322255100
4 Золочівська селищна територіальна громада
Золочівський район смт Золочів
село Басове
село Березівка
село Борохи
село Бугаї Другі
село Велика Рогозянка
село Високе
село Вікнине
село Вільшанське
село Головашівка
село Гресі
село Гуринівка
село Гур'їв
село Довжик
село Дуванка
село Завадське
село Зіньківське
село Зрубанка
село Івашки
село Карасівка
село Ковалі
село Костянтинівка
село Леміщине
село Литвинове
село Лютівка
село Макариха
село Макарове
село Мала Рогозянка
село Малижине
село Мартинівка
село Маяк
село Мерло
село Миронівка
село Морозова Долина
село Одноробівка
село Окіп
село Олександрівка
село Орішанка
село Петрівка
село Писарівка
село Постольне
село Рідний Край
село Розсохувате
село Рясне
село Світличне
село Сковородинівка
село Скорики
село Сніги
село Соснівка
село Стогнії
село Турове
село Уди
село Феськи
село Цапівка
село Цилюрики
село Чепелі
село Червона Зоря
село Чорноглазівка
село Широкий Яр
селище Відродженівське
селище Калинове
селище Малі Феськи
селище Муравське
селище Одноробівка
селище Перемога
селище Перовське
селище Першотравневе
селище Сніги
селище Тимофіївка
6322655100
5 Коломацька селищна територіальна громада
Коломацький район смт Коломак
село Андрусівка
село Білоусове
село Бондарівка
село Бровкове
село Вдовичине
село Ганнівка
село Гладківка
село Григорівка
село Гришкове
село Гуртовівка
село Дмитрівка
село Каленикове
село Кисівка
село Крамарівка
село Латишівка
село Логвинівка
село Миколаївка
село Мірошниківка
село Нагальне
село Новоіванівське
село Панасівка
село Пащенівка
село Петропавлівка
село Підлісне
село Покровка
село Прядківка
село Різуненкове
село Сургаївка
село Трудолюбівка
село Цепочкине
село Шелестове
село Шляхове
село Явтухівка
6323255100
6 Малинівська селищна територіальна громада
Чугуївський район смт Малинівка
село Стара Гнилиця
6325455900
7 Малоданилівська селищна територіальна громада
Дергачівський район смт Мала Данилівка
село Зайченки
село Караван
село Лужок
село Чайківка
село Черкаська Лозова
селище Лісне
6322055900
8 Нововодолазька селищна територіальна громада
Нововодолазький район смт Нова Водолага
село Бахметівка
село Бражники
село Брідок
село Головнівка
село Знам'янка
село Княжне
село Круглянка
село Кут
село Мануйлове
село Моськівка
село Низівка
село Нова Мерефа
село Новоселівка
село Одринка
село Ордівка
село Павлівка
село Пластунівка
село Сосонівка
село Стара Водолага
село Стулепівка
село Федорівка
село Щебетуни
6324255100
9 Пісочинська селищна територіальна громада
Харківський район смт Березівка
смт Пісочин
село Надточії
село Олешки
селище Рай-Оленівка
6325157900
10 Роганська селищна територіальна громада
Харківський район смт Рогань
село Борове
село Лелюки
село Логачівка
село Пономаренки
село Хроли
селище Докучаєвське
6325158500
11 Старосалтівська селищна територіальна громада смт Старий Салтів
Вовчанський район смт Старий Салтів
село Березники
село Вишневе
село Гонтарівка
село Дідівка
село Зарічне
село Кирилівка
село Металівка
село Молодова
село Москалівка
село Паськівка
село Перківка
село Погоріле
село Радькове
село Середівка
село Томахівка
село Федорівка
село Хотімля
село Шестакове
село Широке
6321655800
12 Чкаловська селищна територіальна громада
Чугуївський район смт Чкаловське
село Базаліївка
село Гаврилівка
село Іванівка
село Коробочкине
село Леб'яже
село Миколаївка
село Миколаївка(2)
село Михайлівка
село Нова Гнилиця
село Осиковий Гай
село Пушкарне
село Степове
село Студенок
село Таганка
село Юрченкове
селище Дослідне
6325456700
13 Наталинська сільська територіальна громада
Красноградський район село Вільне
село Кобзівка
село Кобзівка Друга
село Маховик
село Наталине
село Новопавлівка
село Одрадівка
село Попівка
село Роздолля
село Улянівка
село Шкаврове
село Ясна Поляна
селище Дружба
6323383000
14 Оскільська сільська територіальна громада
Ізюмський район село Букине
село Діброва
село Капитолівка
село Комарівка
село Миколаївка
село Оскіл
село Пасіка
село Студенок
село Яремівка
6322888000
15 Старовірівська сільська територіальна громада
Нововодолазький район село Дячківка
село Завадівка
село Караван
село Мелихівка
село Муравлинка
село Парасковія
село Раківка
село Старовірівка
село Червона Поляна
селище Палатки
6324285500
16 Циркунівська сільська територіальна громада
Харківський район село Бутенкове
село Михайлівка
село Олександрівка
село Петрівка
село Руські Тишки
село Українське
село Циркуни
село Черкаські Тишки
село Черняки
6325185000