Номер Назва Адміністративний центр Підпорядкування Населені пункти КОАТУУ Населення (осіб) Поштовий код
1 Булавинська селищна рада
Бахмутський район смт Булавинське
смт Прибережне
смт Оленівка
смт Олександрівське
1420955100
2 Вуглегірська міська рада
Бахмутський район місто Вуглегірськ
селище Булавине
селище Грозне
селище Каютине
селище Ступакове
селище Савелівка
1420910200
3 Гладосове селище місто Бахмут
Бахмутський район 1410665301 84691
4 Зайцівська селищна рада смт Зайцеве
Бахмутський район смт Зайцеве
1410665600
5 Званівська сільська територіальна громада
Бахмутський район село Кузьминівка
село Верхньокам'янське
село Івано-Дар'ївка
село Новоселівка
село Званівка
село Переїзне
1420983500
6 Калинівська сільська рада селище Калинівка
Бахмутський район село Богданівка
село Григорівка
селище Калинівка
1420983900
7 Кодемська сільська рада
Бахмутський район село Миколаївка
село Кодема
село Миколаївка Друга
село Одрадівка
село Дача
1420985000
8 Комунівська сільська рада
Бахмутський район село Дебальцівське
село Логвинове
село Калинівка
1420985200
9 Луганська селищна рада
Бахмутський район село Криничне
смт Луганське
село Розсадки
село Миронівка
село Лозове
селище Роти
село Воздвиженка
1420955400
10 Миронівська селищна рада
Бахмутський район смт Миронівський
1420955500
11 Новогригорівська сільська рада
Бахмутський район село Санжарівка
село Новогригорівка
село Нижнє Лозове
1420986000
12 Новолуганська сільська рада
Бахмутський район селище Новолуганське
село Семигір'я
селище Травневе
селище Доломітне
1420986200
13 Ольховатська селищна рада
Бахмутський район селище Кам'янка
селище Рідкодуб
смт Ольховатка
селище Іллінка
село Весела Долина
селище Данилове
1420956000
14 Світлодарська міська рада
Бахмутський район місто Світлодарськ
1420910600
15 Сіверська міська територіальна громада
Бахмутський район село Серебрянка
село Григорівка
село Свято-Покровське
село Платонівка
село Дронівка
місто Сіверськ
село Різниківка
1420910400
16 Соледарська міська територіальна громада
Бахмутський район село Никифорівка
село Міньківка
село Яковлівка
село Васюківка
село Бондарне
село Федорівка
село Берестове
село Краснополівка
селище Виїмка
село Василівка
село Парасковіївка
село Залізнянське
село Пазено
село Веселе
село Дубово-Василівка
село Пилипчатине
село Привілля
село Володимирівка
село Стряпівка
село Трипілля
село Голубівка
село Діброва
село Липівка
село Федорівка Друга
село Білогорівка
село Липове
село Бахмутське
селище Підгородне
село Миколаївка
село Роздолівка
село Благодатне
село Сакко і Ванцетті
село Хромівка
селище Нагірне
селище Спірне
село Оріхово-Василівка
1410370300